Spotkania z uczniami

W pierwszych tygodniach roku szkolnego 2018/2019 odbyły się spotkania z uczniami, a następnie z rodzicami pierwszych uczestników projektu Czas na Staż w ramach programu Erasmus Plus. Projekt zakłada dwutygodniowe praktyki w Irlandii, w których biorą udział uczniowie technikum różnych specjalności. Po czerwcowej rekrutacji wyłoniliśmy 26 uczniów pierwszych dwóch mobilności, które rozpoczną się 14 października 2018. Spotkania miały na celu przedstawić najważniejsze założenia projektu oraz sprawy organizacyjne związane z wyjazdem. Podczas spotkania z rodzicami odpowiadaliśmy na najważniejsze pytania związane z mobilnością. Kolejne spotkanie odbędzie się 8 października 2018 o godzinie 15:30 i będzie na nim obecny przedstawiciel Naszej grupy partnerskiej w Irlandii- Your International Training- Pani Patrycja Pilarek.