facebook_page_plugin

  Język strony

  plen

  Miejsca praktyk i czas wolny

  Dzisiejsza fotorelacja przedstawia niektóre z wykonywanych zadań przez naszych uczniów na praktykach. Zdjęcia sukcesywnie będą aktualizowane. Mimo wszelkich obaw wszyscy są zadowoleni z wykonywanej pracy i nałożonych obowiązków. Poruszając się w otoczeniu obcokrajowców w bardzo szybkim tempie nabrali pewności siebie oraz tolerancji do innych. Znajomość języka angielskiego naszych uczniów niewątpliwie awansuje na wyższy poziom. 

  Pełni fascynacji i zapału dopiero co przyjechali na praktyki, a tu już niemalże minął tydzień. Oprócz pracy i obowiązków nasi uczniowie dysponują czasem wolnym, który spędzają na przeróżne sposoby. 

   

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

   

  Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej

   

  Technik Spedytor i Technik Logistyk

   

  Technik Agrobiznesu

   

  CZAS WOLNY

  © 2018 Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. All Rights Reserved. Designed By Piotr Felczak