facebook_page_plugin

pasek

  Język strony

  plen

  Miejsca pracy i czas wolny

  Fotorelacja przedstawiająca niektóre z wykonywanych zadań przez naszych uczniów na praktykach. Zdjęcia sukcesywnie będą aktualizowane. Mimo wszelkich obaw wszyscy są zadowoleni z wykonywanej pracy i nałożonych obowiązków. Poruszając się w otoczeniu obcokrajowców w bardzo szybkim tempie nabrali pewności siebie oraz tolerancji do innych. Znajomość języka angielskiego naszych uczniów niewątpliwie awansuje na wyższy poziom. Oprócz pracy i obowiązków nasi uczniowie dysponują czasem wolnym, który spędzają na przeróżne sposoby. 

   

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

   

  Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej

   

  Technik Logistyk

   

  Technik Pojazdów Samochodowych

   

  CZAS WOLNY

  © 2018 Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. All Rights Reserved. Designed By Piotr Felczak