Uroczyste pożegnanie w biurze Your International Training

W dniu 26 października 2019 r. nasi uczniowie z piątej i szóstej mobilności udali się do biura Your International Training na uroczyste pożegnanie i wręczenie certyfikatów. Uroczystość poprowadzili Eamonn O’Brien, Teresa Ahearne oraz Tomasz Jabłoński. Podczas przemowy Eamonn O'Brien bardzo wychwalił w imieniu pracodawców wszystkich praktykantów. Po zakończeniu uroczystości, zostaliśmy zabrani na ostatni wspólny wyjazd poza Youghal. Razem udaliśmy się do długo wyczekiwanego miasta Cork, w którym to uczniowie mogli zakupić pamiątki dla swoich bliskich w Polsce, a także udać się do słynnego sklepu „Penneys”. Poza szałem zakupowym mieliśmy również szanse na zwiedzenie urokliwych uliczek miasta i pobliskich zabytków.

14 dni minęło nie wiadomo kiedy... z żalem musimy się rozstać.