facebook_page_plugin

  Język strony

  plen

  Informacje przedwyjazdowe.

  Spotykamy się już jutro o godz. 1.30 nad ranem, tak więc proszę nastawić budziki i nie zaspać. Autokar ma być pod szkołą ok godz. 1.45. Proszę zabrać ze sobą coś do jedzenia oraz picia. Planowany jest jeden postój podczas podróży do Świnoujścia.

  1. PROM

  Każdy uczestnik podczas odprawy promowej otrzyma kopertę zawierającą: imienny bilet pasażerski oraz kupon na obiad (zupa + danie główne)

  Wszyscy pasażerowie zostawiają przy sobie podręczne bagaże, które są niezbędne podczas podróży. Pozostałe bagaże zostawiamy w autokarze i podczas rejsu nie będzie można do nich zejść. Zabierając podręczny bagaż oraz dokumenty (dowód i/lub paszport), przechodzą na pierwsze piętro na terminalu promowym i kierują się do odprawy pasażerskiej.

  1. Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą polar, dowód osobisty oraz jeśli posiadasz to paszport, podpisane oświadczenie na praktyki zagraniczne, kartę EKUZ.
  2. Do walizki warto spakować: ręczniki, środki higieny osobistej, lekarstwa (np. od gorączki i bólu głowy), strój kąpielowy, ręcznik plażowy, klapki, wygodne obuwie, chusteczki, chociaż jeden komplet grubszych ubrań, kurtkę wiatrówkę, płaszczyk przeciwdeszczowy lub parasol. W Szwecji gniazdka są identyczne jak w Polsce tak więc przejściówki do gniazdek nie są potrzebne. Pamiętamy o ładowarkach do telefonu. Wszelką elektronikę pilnujemy i trzymamy przy sobie. Można zabrać ze sobą laptop.
  3. Otrzymacie w autokarze rękawiczki, maseczki oraz płyn dezynfekujący.
  4. Proszę o zachowanie szczególnej ostrożności, zachowywanie odpowiedniego dystansu oraz przestrzeganie zasad BHP.
  5. W poniedziałek zostaną omówione sprawy organizacyjne oraz otrzymacie kieszonkowe przewalutowane z euro na korony aktualnym kursem walutowym.
  © 2018 Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. All Rights Reserved. Designed By Piotr Felczak