Dzień pierwszy w Malmo

Rano po obfitym śniadaniu odbyło się spotkanie organizacyjne, podczas którego otrzymaliśmy kieszonkowe, zostały przydzielone miejsca praktyk. Uczniowie zostali oprowadzeni po zakładach pracy.

Pokazano nam miejskie atrakcje, a po południu udaliśmy się z organizatorami EU Mobility Sverige na pobliską plażę. Pogoda była fantastyczna, niebo było bezchmurne i słoneczne. Woda w morzu czysta i ciepła. Skorzystaliśmy więc z kąpieli wodnej. Po długim marszu wróciliśmy do hostelu na obiadokolację (była jak u mamy w domu). Czas wolny po obiadokolacji uczniowie spędzili na pobliskim boisku grając w siatkówkę, zaś część pozostała odpoczywając w swoich pokojach.