Miejsca pracy i czas wolny - praktyki w Szwecji

Wyjazd na praktyki do Szwecji codziennie dokumentowany jest w postaci zdjęć przez naszych uczniów oraz opiekunów podczas wizyt monitorujących. Zamieszczamy także wesołe zdjęcia z czasu wolnego. Znajomość języka angielskiego naszych uczniów jest na dobrym poziomie. Poruszając się w otoczeniu obcokrajowców w bardzo szybkim tempie nabrali pewności siebie oraz tolerancji do innych. Świetnie rozumieją się z pracodawcami i z pełnym zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki.

Oprócz pracy i obowiązków nasi uczniowie dysponują czasem wolnym, który spędzają na przeróżne sposoby.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z miejsc praktyk z poszczególnych kierunków kształcenia oraz czasu wolnego. Zdjęcia sukcesywnie zostaną aktualizowane.

Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej