facebook_page_plugin

  Język strony

  plen

  Miejsca pracy i czas wolny - praktyki w Szwecji

  Wyjazd na praktyki do Szwecji codziennie dokumentowany jest w postaci zdjęć przez naszych uczniów oraz opiekunów podczas wizyt monitorujących. Zamieszczamy także wesołe zdjęcia z czasu wolnego. Znajomość języka angielskiego naszych uczniów jest na dobrym poziomie. Poruszając się w otoczeniu obcokrajowców w bardzo szybkim tempie nabrali pewności siebie oraz tolerancji do innych. Świetnie rozumieją się z pracodawcami i z pełnym zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki.

  Oprócz pracy i obowiązków nasi uczniowie dysponują czasem wolnym, który spędzają na przeróżne sposoby. 

  Poniżej przedstawiamy fotorelację z miejsc praktyk z poszczególnych kierunków kształcenia oraz czasu wolnego. Zdjęcia sukcesywnie zostaną aktualizowane. 

   

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej 

  Technik Rolnik

  Technik Mechanik

  CZAS WOLNY

  © 2018 Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. All Rights Reserved. Designed By Piotr Felczak