Wizyta monitorująca dyrektora szkoły

Wizyta monitorująca praktyki zagraniczne w ramach programu "Czas na Staż vol 2" Erasmus+ dobiegła końca ????

W dniach 13-16 sierpnia 2020 r. Dyrektor Zespołu Szkół Joanna Misiakowska odbyła wizytę monitorującą praktyki zagraniczne w Malmo w Szwecji. W ramach odwiedzin spotkała się z pracodawcami i obserwowała uczniów podczas wykonywania pracy. Nasi praktykanci z pełnym zaangażowaniem wykonywali swoje obowiązki, szybko się zaadaptowali do nowych warunków. Pracodawcy zaś byli pełni uznania dla ich umiejętności i pracowitości. W sobotę i niedzielę obyły się wycieczki kulturoznawcze do Kullaberg i Ystad.
    Podziękowania dla EU Mobility Sverige za profesjonalne zorganizowanie praktyk w Szwecji, szczególnie dla Patrycja Pilarek i Karol Pilarek oraz niezmordowanych opiekunów Piotra Felczaka i Katarzyny Kroczewskiej ?

Wizyta monitorująca