Przygotowania do wyjazdu

Powoli dobiegają końca przygotowania do wyjazdu na dwutygodniowe praktyki do Szwecji uczniów klas  technikum i klas branżowych I stopnia w ramach projektu Rozwój Kariery bez Bariery z programu Erasmus+. 28.03.2023 odbyło się kolejne spotkanie z rodzicami i uczestnikami podczas którego Pani Dyrektor Joanna Misiakowska oraz opiekunowie przekazali najważniejsze informacje dotyczące wyjazdu. Uczestnicy  podpisali min. regulaminy.

Ponadto uczniowie zaangażowali się w naprasowywanie logo projektu i Szkoły na bluzy i koszulki, które uczestnicy zabiorą ze sobą na praktyki w ramach promocji projektu. Bardzo pomogła Nam w tym nowa prasa termotransferowa, zakupiona w ramach środków projektu ze wsparcia organizacyjnego. Co więcej uczniowie uczestniczyli w tworzeniu projektu do teczek, w których otrzymają dokumentację potwierdzającą odbycie stażu. Wielka Gala jest zaplanowana w czerwcu. Uczestnicy wyjeżdżają w nocy z 22 na 23 kwietnia. Trzymamy za Was kciuki.

Przygotowania do wyjazdu